BOŽIČNO NOVOLETNE DELAVNICA NA OŠIC

Za pridih predprazničnega decembrskega časa smo danes na tehniškem dnevu poskrbeli devetošolci, saj smo ves dopoldan ustvarjali v različnih delavnicah. Izdelovali smo voščilnice pod mentorstvom učiteljic Petje in Tanje, pekli piškote pod mentorstvom ge. Andreje in učiteljic Nataše, Milene in Jane, pod mentorstvom učiteljic Julijane in Darje ter ga. Bojane in Lidije smo izdelovali tudi adventne venčke ter različne božično-novoletne aranžmaje. Na šoli je kar dišalo po medu, cimetu, zelenemu okrasju ipd., kar je pričaralo še posebno predpraznično vzdušje.

Letošnja novost je bila peka pasjih piškotov, za kar je poskrbela učiteljica Katja. Vse naše izdelke lahko kupite na božičnem bazarju, ki bo potekal v soboto, 2. decembra, od 8.30 naprej na ljutomerskem glavnem trgu.

Veselimo se vašega obiska in nakupa naših izdelkov. Naj bo december prazničen za vse nas.

Devetošolci z razredniki