ŠPORTNI DAN

V  sredo, 20. 9. 2023, smo imeli učenci OŠIC Ljutomer športni dan. Ob pol osmih smo se, vsi športno oblečeni, zbrali pred šolo. Po razrednih smo bili razvrščeni v različne skupine, kjer smo izvajali in spoznavali zanimive športne dejavnosti. Aktivnosti so potekale v šolski telovadnici, na šolskem športnem igrišču, v dvorani ŠIC Ljutomer in na ljutomerskem športnem igrišču. Različne športne dejavnosti so nam predstavljala športna društva iz Športne zveze Ljutomer. Za ogrevanje pri najmlajših učencih je s plesom poskrbela maskota lisjak Foksi. Bilo je zanimivo in pestro. Športni dan pa je zaznamoval tudi 25-minutni »tek za užitek«, kjer smo učenci po razrednih tekli in tekmovali v številu pretečenih krogov. Tek je spremljala glasba, za popestritev pa je poskrbel kasač Tinko. Bilo je zelo aktivno.

Anella Kovačič, 9. c